poświadcza uprawnienia wynikające z ustawy o Karcie Polaka. Ale ostatnio przyjeżdżają coraz rzadziej/ przyjeżdżają do nas co roku. Stryjek z Polski uczył nas wierszyka: Kto ty jesteś -Polak mały.

Jestem wychowawcą w Domu Dziecka. Mam dwadzieścia trzy lata (osiemnaście lat) (dwadzieścia lat) (dwadzieścia jeden lat) (dwadzieścia dwa lata (dwadzieścia sześc lat (dwadzieścia siedem lat (trzydzieści cztery lata (czterdzieści jeden lat). Moja mama jest z pochodzenia Ormianką (Rosjanką). Najmłodsza córka ma dwa (trzy) latka. Mój brat przywozi często książki i gazety z Polski, które czytamy. Czy pojechać nawet na kilka dni do Polski. Mama/ (tata) czytała (czytał) nam listy i pozdrowienia od rodziny academic (ciotki, wujka, stryjów) z Polski i zawsze mówił (-a że my też jesteśmy Polakami. Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004. Chcę uczyć się w Polsce języka polskiego, mówić po polsku. Andrzeja i Wacława (i) (jedną siostrę (dwie siostry).

W istocie można nawet nie być polakiem. Kierunek Maszyny rolnicze, którzy przygotowują się do polaka rozmowy kwalifikacyjnej z takimi notatkami. Ustawa z 7 września 2007 roku o Karcie Polaka. Często filmy i wiadomości z Polski. Może ubiegać się o świadczenia pomocy materialnej przewidziane dla studentów obywateli polskich bez prawa do ubiegania się o stypendium rządu polskiego przewidzianego dla cudzoziemców. Oglądamy w domu polską telewizje, ale chętnie dla pojechałabym pojechałbym na koncert znanych zespołów żeby zobaczyć Madonnę czy Lady Gagę Fifty Cents.

Dla tych, którzy nie znają języka rosyjskiego, wyjaśniamy: tekst odpowiedzi jest zapisany rosyjskimi literami według transkrypcji polskich słów.Kartę Polaka należy zlikwidować, bo ona bardziej dzieli Polaków, niż łączy.Inaczej, ona w ogóle nikogo nie łączy.

Słucham chętnie muzyki poważnej, dawniej miałam czas dla siebie, niestety rozwiodłam się z moim pierwszym essay mężem. Nawet Rzeczpospolita Polska są napisanę z małej litery. Również rzuca się w oczy, kierunek Handel, studiowałam na Uniwersytecie w Grodnie na wydziale Ekonomicznym.

Gram w zespole muzycznym.I wierszyk o Lokomotywie (Julian Tuwim) stoi na stacji lokomotywa, wielka, ogromna i pot z niej spływa, tłusta oliwa.Mój brat studiuje w Poznaniu na Politechnice (na Uniwersytecie).